Haber

23 Ekim 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığınız Haberler

Dün gece kaçırdığınız ya da tekrar okuyup “ne oldu?” diye merak edeceğiniz haberleri sizler için derledik.

İşte 23 Ekim Pazartesi akşamının kaçırmamanız gereken, mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Katıldığı Uzay odasında bir açıklama yapan Elon Musk, “Üçüncü Dünya Savaşı’na doğru uyurgezerlik yapıyoruz” dedi.

Antalya’da bir apartmanın demir bahçe kapısının deliklerine dolanan yılan vatandaşlarda büyük endişe yarattı. İtfaiye ekipleri tarafından çıkarılan ve piton olduğu ortaya çıkan yılan, Doğa Savunma ve Milli Parklar Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Adının kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarına karıştığı gerekçesiyle eşiyle birlikte mal varlıklarına el konulan Dilan Polat’ın ‘Enercii’ şarkısının bestecisi Genco Ecer’in de kara para aklama iddiasıyla gözaltına alındığı ortaya çıktı. TELE1’den Fırat Yeşilçınar’ın özel haberine göre Ecer, kendisine ulaşıldığında telefonu kapattı. Genco Ecer’in avukatı, davada kazanılan tazminatın Mehmetçik Vakfı’na verileceğini belirtti.

ABD lideri Joe Biden ekonomiye ilişkin basın toplantısını yarıda kesmek zorunda kaldı.

Ünlü pop sanatçısı Demet Akalın, 2019 yılında yaşadığı hırsızlık olayını ilk kez Jess Molho ile Konuşalım programında açıkça anlattı!

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkilerden iki kızı olduğu ortaya çıktı. DNA testiyle kanıtlanan olayın ardından hem kendisi açıklama yaptı hem de kızları His ve Sevgi Nebioğlu biyolojik babaları hakkında acı itiraflarda bulundu… Geçtiğimiz saatlerde Metin Akpınar’ın kızları ve torunlarıyla birlikte fotoğraf çektirdiği fotoğraf da ortaya çıktı. silahlar ortaya çıktı.

Avukat Ümit Kocasakal, 8 bin 658 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar’la hiçbir ilişkisinin olmadığını söyledi. Adnan Oktar Örgütü üyeliği suçundan 9 bin 803 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Noyan Orcan’ın duruşmalarının görüntüleri Veryansın TV tarafından yayımlandı. İşte o görüntüler…

Bildiğiniz gibi ‘vergi kaçakçılığı’ iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat cephesinde sakinlik yok.

Barbie’ye benzemek için harcadığı küçük servetle herkesi kendine hayran bırakan İsveçli hanım, artık daha plastik görünmek için dövmelerini sildirdi… Onun için dertleri bitmeyen kadının öyküsünü sizler için derledik. Barbie olmak uğruna… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu