Yaşam

Alem Magazine’den Divan Kuruçeşme’de Unutulmaz Gala

ALEM Magazine ve BMW Borusan Otomotiv, Divan Kuruçeşme’nin rüya gibi atmosferinde A46 Organizasyon dokunuşuyla yılbaşı öncesi unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı. Divan Kuruçeşme’nin özenle hazırladığı lezzetlerin eşlik ettiği BMW x ALEM Gala, renkli görüntülere sahne oldu.

 

ALEM Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hayran Yörükoğlu Ersu, BMW Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik ve Divan Kuruçeşme Yöneticisi Serpil Toptaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gala, ünlü isimleri bir araya getirdi. BMW’nin lüks SUV segmentinde yer alan Yeni BMW X7 otelin girişinde sergilenirken, serinin tamamen elektrikli versiyonu Yeni BMW i7 ise salonda misafirlerin beğenisine sunuldu.

 

Renkli gecenin konukları arasında Arzu Sabancı, Yonca Ebuzziya, Sevim Uyar, Elif Doğru, Sevecen Yalçın, Dilek Hanif, Seçkin Pirim ve Ebru Döşekçi, Ece Sükan, Nefise Karatay, Saadet Işıl Aksoy, Seda Bakanı, Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu da yer aldı. . ALEM Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hayran Yörükoğlu Ersu’nun ardından galanın sahipleri bir konuşma yapmak için sahne aldı. Masa tasarımı SIRMASA tarafından imzalandı. Altın detayların öne çıktığı masa tasarımı beğeni topladı. Masa Terzi tarafından bir masa dekorasyonu dokunuşu da yapıldı; Table Tailor, kendi kumaş ve desenlerini tasarlayarak hem şık hem de kullanımı kolay peçeteler üreterek, dokunuşuyla geceyi şık hale getirdi. Divan Kuruçeşme’nin executive şefi Ayhan Aydın’ın hazırladığı menü galaya lezzet kattı. Pernod Ricard Türkiye imzasıyla sunulan içecekler misafirlerden tam not alırken, yemek menüsü ve eşlik eden içeceklerin uyumu da ses getirdi. Fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül’ün balo salonu dışında yer alan stüdyosu, konukların özel anlarını unutulmaz karelere dönüştürdü. Sephora Türkiye’nin gece için tasarladığı altın temalı fotoğraf alanı ve muhteşem taçlar, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Roberto Bravo da özel tasarım takılarıyla galaya ışıltı kattı. Gecenin sürprizi ise Alya’nın muhteşem sahne performansı oldu. Kendine has tarzıyla unutulmaz Türk müziklerini seslendiren Alya’ya danslar eşlik etti. 2022 yılının son günlerinde misafirler yeni yılı erken kutlamanın keyfini harika bir gece ile yaşadılar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu