Haber

CHP, Bursa’nın Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçelerinin belediye başkan adaylarını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi’nin aldığı kararla Bursa’nın Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçelerinin belediye başkan adayı belli oldu.

CHP’nin Bursa’daki Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçe belediye başkan adayları, Parti Meclisi toplantısının ardından açıklandı. Gemlik ilçesinde Şükrü Deviren, Mudanya ilçesinde Deniz Dalgıç ve Nilüfer ilçesinde Şadi Özdemir belediye başkan adayı oldu.

Üç ismin adaylığının açıklanmasının ardından açıklama yapan CHP Bursa İl Lideri Nihat Yeşiltaş, “Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçelerimizde belediye başkanlığı adaylığı için Parti Meclisimizin açıkladığı isimler ilçemize hayırlı olsun” dedi. Parti ve Bursa. Bugün Başbakan’ın açıkladığı isimlerle Bursa’nın 17 ilçesi seçilecek.” Belediye başkan adayı belli oldu. CHP Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçelerimizde sosyal belediyecilik uygulamaları ve gerçek hizmetlerle vatandaşlarımızın yüzünü daha önce olduğu gibi bundan sonra da güldürmeye devam edeceğiz. Artık 17 ilçemizde hep birlikte çok çalışarak sahada olma zamanıdır. Adaylarımız heyecanlı ve kazanmaya odaklanmış durumda. Bundan sonra her adımı birlikte atarak adaylarımız ve teşkilatlarımızla Bursa halkına beklediği zaferi yaşatacağız. Bursa’da Büyükşehir Belediyesi ve tüm ilçe belediyelerini kazanarak şehrimiz genelinde hizmet sunacağız. Her zaman söylediğimiz gibi çok çalışacağız ve kazanan Bursa olacak. 31 Mart akşamı tarihi bir zafer kazanmak için sahada olmaya ve vatandaşlarımıza sosyal, halkçı belediyeciliği anlatmaya devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Lider Adayımız Mustafa Bozbey, “İlçe belediye başkan adaylarımız ve teşkilatımızla birlikte 31 Mart itibarıyla sosyal belediyecilikle Bursa’nın yüzünü güldüreceğiz.” -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu