Haber

CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel’den seçim açıklaması

MELTEM KARAKAŞ

CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, “Dört milletvekili iddiamız var. Odaklı yaklaşabilen milletvekillerimiz, bu şehirde yaşayan, buraya yerleşen herkesin telefonuna cevap verebiliyor. Dolayısıyla yerli ve millidirler” dedi.

“İŞİMİZ BAŞARILIDIR”

Taşel, “CHP Eskişehir teşkilatı olarak milletvekillerimiz, teşkilatımızın tüm unsurları, ilçe başkanlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız hepsi sahada. Çok başarılı gidiyor” dedi.

“Emeklerimiz karşılık buluyor. Barış hoşgörüyle gidiyor. Türkiye’nin barış, kardeşlik ve barış açısından yeni bir yere evrilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Tüm vatandaşlarımızı kucaklıyoruz. Özellikle bu seçim bürosu altı siyasi partinin bir araya geldiği, ve başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Toplumun her kesiminden vatandaşlarımız farklı görüşlerle buraya geliyorlar, burada talep veya önerilerini bizimle paylaşıyorlar. Ben buranın sorumlusu olan arkadaşımla buluştuğumda her partiden insan çıkıyor. destek olmak isteyenler buraya akın ediyor.gün içinde boş vaktimiz yok.adaylarımız her yere ulaşmaya çalışıyor.

“ADAYLARIMIZ YERLİ VE MİLLİDİR”

Dört milletvekili atama iddiamız var. Bu tesadüfen söylenen bir şey değildi. Şimdi üç buçuk milletvekiliyiz. Hedefimiz Eskişehir’den dört milletvekili göndermek. Adaylarımız Eskişehirlidir. Eskişehir’in sorunlarını bilen, Eskişehir’e çözüm odaklı yaklaşabilen, bu şehirde yaşayan herkesin telefonuna cevap verebilen, burada yerleşik bir yapıya sahip milletvekillerimiz. Yani yerli ve milli. Aslında bu anlamda bir avantaj elde ettik. Diğer partilerden adayların çoğu şehir dışından geldi ve aday oldu. O anlamda adaylarımız Eskişehir’i tanıyan, Eskişehir’le barışık, sorunları bilen çok deneyimli adaylardır. Belediye meclis üyesi olan arkadaşımız İbrahim Arslan ve partiye uzun yıllar hizmet etmiş Abdülkadir Adar. Açıkçası onlara güveniyoruz. Dört milletvekili çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

“HAFTADA EN AZ ÜÇ GÜN ESKİŞEHİR’DE OLACAKLAR”

Milletvekillerimiz 24 saat açık olacak. Haftada en az üç gün Eskişehir’de olacaklar. Ben bu sözü ilin belediye başkanı olarak veriyorum. Halkımızın oy verirken bu tür kriterleri dikkate almasını önemsiyorum. 13. Cumhurbaşkanı olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu çok yüksek bir oyla Çankaya’ya taşıyacağız. Sarayda oturmayacak, Çankaya’da oturacak. Bütün masraflarını kendi maaşından karşılayacak. çok pahalı buluyorum Umarım yüzde 70 civarında oylarla Eskişehir desteklenir. Bu alanda da karşımıza çıkıyor.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu