Haber

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Çifti, Murat Boz’un Anlamlı Hareketine Kayıtsız Kalmadı!

Sanat dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Murat Boz, hem sesiyle hem de oyunculuğuyla en sevilen isimlerden biri. Türkiye’nin başına gelen depremin ardından depremzedelere destek veren isimlerden biri oldu. Şimdi de doğum günü için bir destek kampanyası daha başlattı. İlk günden beri kolları sıvayan ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan koç, yardım kampanyasına kayıtsız kalmadı.

Hem şarkıcılık hem de oyunculuk hayatında oldukça başarılı olan sanatçı Murat Boz’u Burcu Özberk ile başrolde oynadığı ‘Rüyanda Görüyorsun’ adlı filmde izledik.

Türkiye’yi yerle bir eden iki büyük depremin ardından depremzedeler için yardım çağrısı yapan ünlülerin arasında Murat Boz da vardı.

Yurt dışından ünlülerin de depremzedeler için seferber olması durumunda Murat Boz, AHBAP Derneği’ne 500 bin TL bağışta bulundu.

Bir diğer anlamlı hamle de ünlü pop şarkıcısı Murat Boz’dan geldi.

Doğum gününde elde ettiği geliri depremzedelerin eğitimine bağışladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Sanat dünyasının ünlü çiftlerinden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne burs fonuna bağışta bulunarak destek veren isimlerden biri oldu.

?

Murat Boz, afetzede gençlerin umutlarının kırılmaması için düzenlediği destek kampanyasına tüm dost ve sevenlerini beklediğini belirtti.

hasanbeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu