Haber

Kayseri Talas’a Millet Bahçesi müjdesi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Plan ve Proje Müdürlüğü ile Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne ilişkin çeşitli konuların yer aldığı çeşitli kurul raporları ve gündem maddeleri karara bağlandı.

Toplantının açılışında konuşan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde yapılacak milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin vatan ve millet için hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başladı.

“SEÇİM BİTTİ, ŞİMDİ İŞİMİZE BAKMA ZAMANI”

Başkan Yalçın, “Bu mecliste grubu olan partilerimizin hepsi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de milletvekili oldu. Bu bizim için de anlamlı. Ülkenin ayrılmaz bütünlüğü konusunda hepimiz aynı kaygıları taşıyoruz, hassasiyet bire bir. Demokrasinin en değerli unsuru seçimlerdir. Şimdi işimize bakma zamanı. İyi sonuçlar. Belediyecilikte şehrimizin duayeni Mehmet Özhaseki’nin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olması şehrimiz için çok hayırlı olacaktır. kibar ol. Devletten Allah razı olsun.” dedi.

BASIC BU YAZ TALAS MİLLİ BAHÇESİNDE

Talas Belediyesi’nin değerli yatırımları ve hizmetlerinden bahseden Lider Yalçın, Mevlana Mahallesi’nde yapılmakta olan Talas Millet Bahçesi hakkında bilgi vererek, “Talas Millet Bahçesi olarak planladığımız yerde 3 ihale yaptık. Altyapı ihalesini yaptık, çevre düzenlemesi ve sosyal alanlar.Üçünün de temel atma töreninin aynı anda başlaması gerektiğini ve bu yazıyı iyi değerlendirmek gerektiğini düşündük.Temel atma törenini inşallah bu yaz yapacağız.” sözlerini kullandı.

Meclis toplantısı 3 Temmuz Pazartesi günü yeni bir toplantı ile sona erdi.

(

haber-cayirli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu