Teknoloji

Mermerden yapılmış “taş” benzeri telefon: OnePlus 11 Jupiter Rock Edition tanıtıldı

OnePlus, Jüpiter temalı OnePlus 11’i duyurdu ve markanın birkaç gün önce paylaştığı teaser görselinin başta iddia ettiğimizden biraz daha gerçekçi olduğu ortaya çıktı. Yeni telefon OnePlus 11 Jüpiter Kaya SürümüGök cismi olarak adlandırılır ve tasarım ipuçlarını tam adını taşıyan gök cisminden alır.

Telefonda kullanılan malzemeye gelince… Aslında tam olarak mermer sayılmaz. OnePlus’ın yerine ” 3D mikro kristal kaya adını verdiği yeni bir araç geliştirdiğini söylüyor. OnePlus, geçmişte ahşap tahıl ve kumtaşı da dahil olmak üzere çeşitli malzemelerle deneyler yaptı.

Yalnızca OnePlus 11 Jupiter Rock Sürümü Çin’de piyasaya sürüldü , ancak Hindistan’da da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Batı pazarlarında piyasaya sürülmesi yakın gelecekte pek olası değil.

Çin’in sosyal paylaşım sitesi Weibo’da yeni telefon duyurusu OnePlus Çin lideri Li JieŞu mesajı attı: ” Cep telefonu sektöründe daha önce hiç kullanılmamış bir malzeme. Burası ‘kimsenin bilmediği bir yer’ ve keşfedilmesi çok zaman ve paraya mal oluyor. Bu mükemmel bir malzeme. Doğa ve teknolojinin birleşiminden türetilmiştir. Kendine has dokusu ve sıkı yapısı vardır. Elinizde tuttuğunuzda benzeri görülmemiş bir duygu hissedebilirsiniz. Binlerce yıldır suyla yıkanmış yeşim taşına benziyor.

Li, malzemenin parmak izlerine, aşınmaya ve bakterilere karşı güçlü olduğunu sözlerine ekledi. Kullanılan malzemelerin ve işlemlerin doğası gereği, OnePlus 11 Jüpiter KayasıVersiyonunun her alıcı için benzersiz olacağını da sözlerine ekledi.

haberceltikci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu