Haber

Merve Mursaloğlu bulundu mu? Depremde kaybolan Mursaloğlu ailesi bulundu mu?

6-7 Şubat sarsıntıları sırasında Hatay 2019’da enkaz altında kalan Mursaloğlu ailesi hâlâ merak ediliyor. Haydar, Merve, Ada Mursaloğlu bulundu? Merve Mursaloğlu bulundu mu? Depremde kaybolan Mursaloğlu ailesi bulundu mu?

MERVE MURSALOĞLU BULUNDU MU? MURSALOĞLU AİLESİ BULUNABİLİR Mİ?

Antakya’daki aile apartmanı depremde yıkılan Mursaloğlu Ailesi ile ilgili soruşturmalar sürüyor. Ada, Haydar ve Merve Mursaloğlu depremden bu yana kayıp. Hatay Valiliği yetkilileri, binaların üst üste çöktüğünü, molozların iç içe geçtiğini bu nedenle diğer binalardan bazı cesetlerin çıktığını ya da kendi binasından sağ kurtulanların sığındıkları meskenlerde hayatını kaybetmiş olabileceğini belirtti. veya çökmüş bir binanın altında. anlatır.

MURSALOĞLU AİLESİ SON DAKİKA MI BULUNDU?

Aynı ailenin diğer üyelerinin de farklı gün ve saatlerde enkazdan çıkarıldıklarını, başka hastanelere, hatta başka şehirlere sevk edilmiş olabileceklerini belirtiyor. Yetkililer, kimliği belirsiz cesetlerin defnedilmeden önce parmak izi ve DNA örneklerinin alındığını ve fotoğraflarının çekildiğini söylüyor. Kayıp yakınları valiliklere başvurursa, cenazeleri Yetim Mezarlığı’na defnedilirse bulunabileceklerini vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu