Haber

Osmangazi Belediyesi, Atıcılar Mahallesi’ne yeni muhtarlık binası kazandırdı

Yerinde ve kaliteli hizmet adına mahalle muhtarlarının çalışma düzenini güzelleştiren Osmangazi Belediyesi, Atıcılar Mahallesi’ne yeni bir muhtarlık binası kazandırdı.

Osmangazi Belediyesi, demokrasinin çehresi olan muhtarların vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi için tasarladığı hizmet binalarına bir yenisini daha ekledi. Atıcılar Mahallesi’ne kazandırılan yeni muhtarlık törenle hizmete açıldı. Açılış törenine; Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Burhan Mandacı, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Merkezden uç noktaya hizmet

Açılış töreninde konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 136 mahallenin bulunduğu Osmangazi’de merkezden en uzak noktaya kadar her yerin kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, verilen hizmetin büyük ya da küçük olmadığını vurguladı. Her mahalleye ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdiklerini belirten Lider Dündar, “Atıcılar Mahallemize kazandırdığımız muhtarlık bizim için çok önemli bir proje. Mahallelere getirdiğimiz hizmetler en az bizim kadar değerli. Osmangazi Meydanı’nı önemsiyoruz.Çünkü Osmangazi bir bütündür.Uzak nokta ile en merkezi nokta bizim için aynı değerdedir.Biz bu ideoloji ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz,hizmetlerimizi bu şekilde vatandaşımızın ayağına getiriyoruz.Bizim bir hizmetimiz var. her mahallede.Dolayısıyla bu güzellikleri hep birlikte paylaşırsak şehrimiz güzel olur.Huzurumuz,sağlığımız,mutluluğumuz daim olur.Bu nedenle kardeş mahallemizde hakkın daha güzel olması için çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz. ve şehir.”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız da Osmangazi Belediyesi’nin önemli bir hizmetinin daha açılışını yaptıklarını belirterek, “Atıcılar Mahallesi Muhtarlık binası güzel olsun. Muhtarlarımızın fiziki şartları en uygun durumda olması lazım. Böylece, mahallesine hizmet etmek isteyenlerin daha çok şevk kazanmasına neden olduğunu, “Hizmet şekli olduğu gibi, hizmetin de önü açıldı. Vatandaşlarımız muhtarla daha iyi bağ kuruyor. Bu konuda liderimiz Mustafa’yı tebrik ediyorum. Nitekim biz siyasetçiler bir sonraki seçimlere değil de gelecek nesillere yatırım yaparsak bu her zaman ülkemizin kazancı olur” dedi.

Atıcılar Mahallesi Muhtarı Adem Demir de yeni muhtarlık binasının alınmasından dolayı Lider Dündar’a teşekkür etti. Açılış töreninin ardından katılımcılara aşure ikram edildi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu