Yaşam

Tanıştığınız Kişinin Burcunu Sormadan Duramıyorsanız IQ Seviyesi En Yüksek 6 Burcu Öğrenmelisiniz!

Astroloji şahsî özelliklerimizi birçok taraftan etkiliyor olabilir. Son vakitlerde burçların zeka düzeyi de en çok konuşulan mevzular ortasında. Pekala hangi burçların IQ düzeyi düşük, hangileri en zeki burçlar ortasında yer alıyor?

Balık Burcu

Balık burçları da en zeki burçlar ortasında yer alır. Zira Balık burçları su kümesi bir burç üzere duygusal oldukları kadar değişken bir burçtur. Ve birden fazla işi tıpkı anda yapabilecek kapasiteye sahiptirler.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları doğuştan gelen zeka maharetine pek inanmaz. Onlar zeka düzeylerini de çalışarak geliştirenlerdendir. Oğlak burçları öncü burçlardan bir tanesi olduğu için çalışarak edindikleri maharetleri uzun mühlet korurlar.

Akrep Burcu

Akrep burçları serinkanlı intikam alabilen burçlardan birisidir. Elbette intikam almak zeka gerektiren bir iştir. Hal bu türlü olunca bu burcun insanı nerede ince bir ayrıntı var fark edebilecek müşahede yeteneğine sahip bir burç olur.

İkizler Burcu

İkizler burçlarının pratik zekasını duymayan yoktur. Onlar birçok sıkıntıya süratle tahlil bulabilirler. Zeka düzeylerine ve düşünme suratlarına diyecek yok. Süratli düşünüp süratlice uygulamaya sokabilecek, zeki mizah yapabilen insanlardır.

Başak Burcu

Başak burçları titiz ve ayrıntılı anlayışlarını zekalarında da konuşturuyor. Onlar için hayat bir analitikten ibarettir. Bu nedenle her olayda zekice adımlar atmaya çalışırlar.

Kova Burcu

Kova burçlarının ne kadar kıvrak zekalı beşerler olduğunu daha birinci görüşmede anlarsınız. Kova burçları 12 burcu da sollayarak IQ düzeyi en yüksek burç oldu. Bu şahıslar doğuştan pratik zekalı, zeka düzeyleri çekiciliklerini ikiye katlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu