Haber

TBMM’de bütçe görüşmelerinde şoke eden görüntü: CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, görüşmelerde telefonuyla iskambil oyunları oynadı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda dün yapılan 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2021 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu görüşmelerine başlandı.

HARÇTA OYUNU VERDİ VE AVUKATA CEVAP VERDİ

Mecliste yaptığı konuşmalar sırasında CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Altay, telefonuyla kart oyunu oynarken başka bir milletvekili tarafından fotoğraflandı. Görüntülerde Engin Altay’ın zaman zaman oyununu yarıda keserek kürsüde sözcü vekiline cevap verdiği görülüyor.

BÜTÇE MÜZAKERELERİ NE KADAR SÜRER?

Genel Kurul’da Cumhurbaşkanlığı bütçesini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay sunarken, AK Parti adına Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli söz aldı. CHP adına Genel Lider Kemal Kılıçdaroğlu bir konuşma yaptı. Konuşmalar sırasında zaman zaman tansiyon yükselirken, milletvekilleri arasında tartışmalar yaşandı.

Genel Heyet, 12 gün sürecek bütçe görüşmeleri için Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere kesintisiz olarak toplanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu