Ekonomi

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Komisyon Toplantısı Yapıldı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Fuar Komitesi Toplantısı gerçekleştirildi.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi’nin başkanlığını yaptığı toplantıda bu yıl katıldığımız fuarlar değerlendirildi.

Çelebi, 2023 yılında inşaat, gıda, turizm, sağlık turizmi, tıbbi cihaz ve tarım sektörleri başta olmak üzere birçok fuara katıldıklarını vurgulayarak, şöyle konuştu:

“2024 yılında inşaat, kuyumculuk, turizm, teknoloji ve gıda sektörlerinde tekrar fuarlara katılmayı planlıyoruz. Fuarları önemsiyoruz çünkü bu tür organizasyonlar üyelerimize iş kapasitelerini ve ihracatlarını artırma konusunda değerli fırsatlar sunuyor. Özellikle yeni fuarları inceleyen firmalar şubelerindeki gelişmeleri de iş toplantıları aracılığıyla yeni gelişmelerle buluşturabilecekler.” İşbirliklerinin kapısını açıyor. Destek ve hibe programları kapsamında elimizden geldiğince bu tür organizasyonları düzenlemeye çalışıyoruz. Tüm üyelerimizden ricamız fuarlara katılımdır.”

Üyelerin fuarlarla ilgili duyuruları takip etmelerini isteyen Çelebi, “Trabzon isminin dünya çapındaki fuarlarda yer alması şehrimize her açıdan değer katıyor.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu