Dünya

Undawn ile kıyamet sonrası bir dünyada maceraya atıl – şimdi dünya çapında yaşa!

Will Smith ile omuz omuza hayatta kalmaya çalışacağınız yepyeni bir açık dünya hayatta kalma oyunu Undawn şimdi PC, iOS ve Android için çıktı!!

 

15 Haziran 2023 – Bugün, dünyanın en başarılı ve yenilikçi oyun geliştiricilerinden biri olan LightSpeed ​​Studios, kendini küresel bir izleyici kitlesine yüksek kaliteli oyunlar sunmaya adamış bir oyun markası olan Level Infinite ile Undawn’da herkesi hayatta kalmaya davet ediyor. Tamamen Türkçe ve oynaması ücretsiz olan bu hayatta kalma RPG’si (Rol Yapma Oyunu), iOS ve Android cihazların yanı sıra Steam ve resmi web sitesi üzerinden PC’de de mevcut.

Undawn’da oyuncular, zombi istilasına uğramış bir dünyada hayatta kalan diğer kişilerle birlikte hareket etmelidir. PvP ve PvE deneyimlerini bir araya getiren oyuncular, hem zombi ordularının hem de düşman kümelerinin saldırılarını savuşturarak kıyamet sonrası çorak arazilerde hayatta kalmaya çalışacak. Unreal Engine kullanılarak geliştirilen Undawn, hayatta kalanları çeşitli araziler ve ekosistemlerle dolu devasa ve sürükleyici bir kozmosa taşıyor. Oyuncular, 1.000’den fazla mobilya, öğe ve bina türü içeren kapsamlı bir ücretsiz inşa sistemi kullanarak konutlarını inşa edecek ve her zaman birlikte yeni bir medeniyet inşa edecekler.

 

Level Infinite Pazarlama Direktörü Anthony Crouts, “Undawn ile ekip, hayatta kalma türünü yeniden tanımlayacak bir açık dünya RPG geliştirme tezi görevini üstlendi” dedi. “Oyuncuların hayata geçirilen bu vizyonu deneyimlemelerine ve kendilerini bu büyük kıyamet sonrası maceraya kaptırmalarına izin vermeyi dört gözle bekliyoruz. “

 

Bu nefes kesici macerada oyuncular, ünlü yıldız Will Smith’in canlandırdığı, felaketten kurtulan efsanevi Trey Jones ile karşılaşacaklar. Küresel bir felaketten dört yıl sonra Trey, diğer hayatta kalanların dünya çapında yollarını bulmalarına yardımcı olmak için bir rehber görevi görecek. Zombilerden sağ kurtulan hayatta kalanlar, her birinin kendi kuralları olan farklı kümelerde yaşayacaklar. Ünlü Ravens’ Sanctuary’nin üyeleri olarak oyuncular, bölgeleri için Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Çapulcular gibi güçlü gruplarla karşı karşıya gelecek ve birlikte en karanlık gecelerin bazılarında güneş doğana kadar hayatta kalacaklar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu