Haber

Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, İzmir Civarı Karayolu Bornova-Karşıyaka istikametinde 3-4. Yamanlar viyadüğü sağ şeridindeki genleşme derzi tamiri yapılacak. Ulaşım orta ve sol şeritten sağlanacak.

190-192 TAG Otoyolu. 5. kilometrede yapılan üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Adana istikametinden çift yönlü ve kontrollü bir şekilde devam ediyor.

Kuzey Marmara Otoyolu’nun İstanbul-Ankara istikametindeki TEM İzmit-Akmeşe kavşaklarında yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım çift yönlü olarak Ankara-İstanbul istikametinden gerçekleşiyor.

Ankara Etraf Karayolu Konya-Pozantı kavşakları kesimi 1-6. kilometre, Pozantı Kavşağı yönü üst yapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım diğer yönden çift yönlü ve denetimli olarak sağlanıyor.

İnebolu-Küre-Kastamonu yolunun 33-45. Yolun kilometrelerinde asfalt yüzey kaplama çalışmaları yapıldığı için sürücülerin yolu dikkatle izlemesi ve trafik levha ve işaretlerine uyması değerli.

Korkuteli-Elmalı yolunun 28’inci kilometresinde patlayıcılı hafriyat çalışması nedeniyle ulaşım 10.00-15.00 saatlerinde kontrollü olarak devam edecek.

Samsun-Ordu yolu 0-6. kilometre, üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle denetimli olarak tek şeritte ulaşım devam ediyor.

Kızıldağ-Altköy yolunun 12-18. kilometre, asfalt yüzey kaplama çalışması nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine uymak zorunda.

Kızıltepe-Nusaybin yolunun 1-2. kilometre, yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü.

Artvin-Şavşat yolunun 26-28. Yolun 1. kilometresinde yapılan yol yokuş temizleme çalışması nedeniyle kısa süreliğine trafiğe kapanan trafik, tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

aginhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu