Teknoloji

FIFA 23 Gelecek Hafta Xbox Game Pass ve EA Play’e Ekleniyor

Electronic Arts’ın en yeni FIFA oyunu FIFA 23, önümüzdeki hafta EA Play aboneleri için ücretsiz olacak. Aynı zamanda Xbox Game Pass aboneleri de bu durumdan faydalanabilecek.

FIFA 23’ün başarısı dillerden düşmüyor.

Electronic Arts’ın geliştirdiği son FIFA oyunu FIFA 23’ün başarısı efsane oldu. Serinin en çok satan oyunu unvanını kapatan FIFA 23, önümüzdeki hafta EA Play ve Xbox Game Pass abonelik sistemine eklenecek.

Bundan sonra yol EA SPORTS FC ile devam edecek.

FIFA ile sözleşmesi biten Electronic Arts, bundan böyle oyunun adını tamamen değiştirerek çok farklı bir yeniliğe imza atıyor. Serinin adı artık FIFA değil, EA SPORTS FC olacak. Ayrıca birçok kulüp ve futbolcunun lisansları şimdiden alınmış durumda.

Eylül 2022’de piyasaya sürülen FIFA 23, 22’den önce aboneliğe geliyor.

FIFA 22, Haziran ayı itibarıyla EA Play ve Game Pass abonelerinin kullanımına sunuldu. FIFA 23’ün bundan tam 1 ay önce EA Play abonelik sistemine gelmesiyle çok hoş bir sürpriz oldu diyebiliriz. Aynı zamanda Xbox Game Pass sistemine de dahil olacak olan oyuna ulaşmak çok daha kolay olacak.

16 Mayıs’ta sisteme eklenecektir.

EA Play aboneliğiniz yoksa endişelenmeyin. Çünkü Xbox Game Pass Ultimate aboneleri de oyuna erişim sağlayabilecek. Game Pass Ultimate ayrıca EA Play’e erişim içerir.

haber-kagizman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu